Нe клuкaлa нa дoпomoгy, бo глyхa, пiд зaвaлaмu ii 1-рiчнa дuтuнa: з’явuлucя нoвi дeтaлi прo вpятoвaнy в Днiпрi жiнкu

Її чоловік та 1-річна дитина досі перебувають під завалами, їх продовжують шукати. Про це повідомила сестра постраждалої Аліна.

Жінка зазначила, що Катерина не могла покликати на допомогу, бо з дитинства має ваду слуху.

«Це Катя- моя сестра! Її знайшли лише сьогодні зранку і слава Богу живою. Вона з родиною жила в тому клятому будинку на Перемозі! Вона не могла кликати на поміч, бо з дитинства глуха! Шукають ще її однорічну дитину і чоловіка! Дай Бог знайдуть живими і неушкодженими. Молимося», – зазначила сестра постраждалої.

Вона також залишила реквізити, за якими можна допомогти Катерині Зеленській та її родині.

4149 4991 4779 1758 Кулак Оксана Іванівна (мама Каті)

Також створена «банка» в Монобанку — номер карти 5375411202828419.

Варто зазначити, що з’явилися оновлені дані про кількість загиблих і поранених після російського ракетного удару у Дніпрі. Станом на 17:30 неділі, 15 січня, знайдено тіла 30 осіб (із них 1 дитина), поранення отримали 75 (із них 13 дітей). 9-річна дівчинка перебуває у тяжкому стані. Врятовано 39 мешканців будинку на житловому масиві Перемога (у тому числі шість неповнолітніх).

Нагадаємо, вдень 14 січня Росія провела чергову масовану атаку з повітря по Україні. Одна ворожа ракета вдарила по житловій дев’ятиповерхівці у Дніпрі. Один із під’їздів був повністю зруйнований, від нього залишилися лише тонни завалів, що лежать на землі.

2 432
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: