На захист РФ? Це вже край – удар з ЄС: таке вперше. У Кулеби поставили на місце!

Глава МЗС Австрії Александер Шалленберг цинічео заявив, що Заходу важливо дотримуватись почуття міри у відносинах із Росією, оскільки вона залишиться частиною європейської історії та культури.

Глава МЗС Австрії розкритикував ідею щодо заборони видачі віз громадянам Росії.

Ми не повинні перегнути палицю, наприклад, запровадивши заборону на видачу віз 144 мільйонам росіян,
– сказав він, передає Kronen Zeitung.

Шалленберг наголосив, що немає жодних сумнівів у повній підтримці України в її боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність. Однак, архітектура європейської безпеки так чи інак повинна буде містити Росію і як постійного члена Ради Безпеки ООН, і як ядерну державу.

Більше того, Глава австрійського МЗС висловив незгоду з виключенням очільника МЗС Росії Сєргєя Лаврова з міністерської зустрічі ОБСЄ в Польщі.

“ОБСЄ – це один з небагатьох майданчиків, який залишився, де російські дипломати змушені сидіти й слухати наші аргументи, нашу гостру критику агресивної війни Росії”, – вважає Шалленберг, який також назвав “дотримання почуття міри” одним із найбільших завдань на 2023 рік.

В України різко відреагували на висловлювання Шалленберга та запросили міністра відвідати Дніпро, де росіяни 14 січня завдали удару по будинку.

Речник МЗС України Олег Ніколенко заявив, що Київ цінує співробітництво з Австрією. Зокрема, Україна вдячна за підтримку в ООН та ЄС “і для розвитку діалогу у зв’язку з цим очікуємо на візит австрійського міністра до України”.

Зокрема, запрошуємо главу австрійської дипломатії відвідати Дніпро. Там він матиме можливість повторити свої аргументи про почуття міри перед рідними сорока чотирьох людей, які загинули від ракетного удару Росії по багатоповерхівці. Або тими, близьких яких досі не знайшли під завалами,
– заявив Ніколенко.

Заклики продовжувати діалог з Росією та поважати її історію та культуру – посилюють почуття безкарності Кремля. Росія сприймає такі жести винятково як запрошення до продовження геноциду українців.

FacebookTwitterEmailОтправить

277
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: