Недавно разом зустрічали Новий рік: дніпрянка Ольга Кореновська показала фото з сусідами, яких забрав російський удар

14 січня Росія здійснила один із наймасштабніших ракетних ударів по місту Дніпро. Внаслідок обстрілу загинув тренер із боксу Михайло Кореновський, дружина якого опублікувала в мережі зворушливі фотографії із сусідами.

Кадри Ольга Кореновська оприлюднила у своєму Instagram-акаунті. Чотирьох людей, зображених на цих фотографіях, було безжально вбито ракетою, яку випустили російські окупанти.


Недавно разом зустрічали Новий рік: дніпрянка Ольга Кореновська показала фото з сусідами, яких забрав російський удар
«Ми разом зустрічали Новий рік… Сусіди з 8-го та 9-го поверхів. На цьому фото чотири людини загинули (мій чоловік, чоловік та дружина й дівчинка 15 років). Діти залишилися сиротами. А інші діти залишилися без батька», — написала Кореновська.

На фотографіях також присутні сусіди Кореновських – родина переселенців із Нікополя – Ірина та Максим Шевчуки. Подружжя залишило рідну оселю ще пів року тому і поїхало до Дніпра рятуватися від війни. Діти Ірини та Максима, 15-річна Кароліна та 9-річний Тимур, дивом залишилися живими. У момент прильоту вони перебували на вулиці та чекали на своїх батьків.

Самій Ользі Кореновській та її дітям теж вдалося врятуватися. Вони були зовні, коли російська ракета прилетіла в їхній будинок. Михайло також планував приєднатися до них, але не встиг.

227
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: