Максимальна готовність! Жданов ш0кував: вже за лічені дні? Небачена атака – ЗСУ в позиції, знищать!

Військовий експерт Олег Жданов заявив, що російські окупаційні війська можуть змінити свою тактику ударів по цивільній та енергетичній інфраструктурі України.

“Якщо ми найближчим часом, сьогодні-завтра, отримаємо ракетний удар, то можна буде говорити про зміну тактики. І перехід Росії від масованих ракетних ударів до групових”, – сказав Жданов в ефірі 24 каналу.

Як зазначив військовий експерт, групова атака відрізняється від масованої тим, що зменшується кількість ракет в ударі до кількох десятків. Водночас збільшується частота ударів.

“Зміниться тип ракет. Внаслідок того, що ці ракети надзвукові, ефективність їх застосування збільшиться. В цьому проблема, і ми маємо бути готові”, – наголосив Жданов.

Натомість масований удар, за словами експерта, налічує 70 і більше ракет. Жданов вважає, що Росія навряд уже спроможна на такі удари, хоча повністю відкидати цей варіант не можна. Зміна тактики, припустив Жданов, може бути спричинена тим, що кількість ракет в Росії вже не дозволяє зробити масований удар за допомогою 80 чи 90 ракет.

Джерело

264
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: