Нapечена кuнула бyкет в річкy. Через ceкунду гості кpuчали від жaxy, побачuвшu це

Молодята з гостями позували на мосту, а після за звичаєм, кинули букет нареченої в річку.

Всі гості стали дивитися, куди ж упали квіти, як раптом звернули увагу на щось шокуюче — в крижаній воді тонув чоловік, а дівчинка років 9-ти, безпорадно стояла поруч.

Виявилося, що батько і дочка провалилися під лід разом, але чоловік зміг виштовхнути дитину і наказав їй відійти подалі. Дівчинка в жаху металася по березі, але нічого не могла зробити.

Побачивши на мосту веселу весільну компанію вона стала відчайдушно кликати на допомогу.

Гості, незважаючи на святковий настрій, тут же зрозуміли, що потрібно робити, і вже через кілька хвилин потопаючий грівся в теплій машині.

Віддихавшись, врятований пояснив, що вирішив прогулятися з дочкою уздовж річки. Дівчинка загралася і випадково провалилася в крижану воду. Батько кинувся до неї на допомогу, але крихкий лід не витримав його ваги, і чоловік провалився сам.

Ось такий трагічний і одночасно щасливий початок сімейного життя!

Початок спільного життя співпав із врятуванним життя — це чудовий заділ на майбутнє! Молодці хлопці! Дай Бог їм довгого і щасливого сімейного життя!

390
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: