Пара усиновила 12-річного хлопчика. Та, пізнав його краще, вони змінили своє рішення …

Багато пар мріють про дитину, але не можуть народити в силу різних обставин, які найчастіше пов’язані зі здоров’ям.

На тлі цього інша несправедливість, яка полягає в тому, що батьки, яким Бог дає можливість мати дітей, відмовляються від них. На щастя, ті пари, які не здатні біологічно відчути батьківство, можуть вдатися до усиновлення, що допомагає багатьом безпорадним покинутим дітям отримати можливість вирости в середовищі кохання і захисту.

Клаудіо Боккалон і Маріела Рзепскі це подружжя, які знають, що процес усиновлення дається нелегко. Справа в тому, що протягом багатьох років вони мріяли створити сім’ю і народити дитину, але у них не виходило. Пізніше вони також зіткнулися зі складнощами усиновлення.

Вони були дуже сильно розчаровані тим, що не змогли зачати дитину, тому з цієї причини і вирішили вибрати варіант усиновлення. До їх превеликого подиву, і на цьому шляху було багато ускладнень, оскільки їм довелося чекати принаймні десять років, перш ніж вони отримали позитивну відповідь.

Клаудіо і Маріела були дуже щасливі, коли вони дізналися про таке бажане і довгоочікуване рішення на їхню користь. Пізніше вони навіть заявили, що це коштувало того, щоб стільки чекати, тому що були дуже щасливі, коли зустрілися з новим членом сім’ї, їх прийомним сином. Як вони розповідають, вони усиновили дуже хорошого хлопчика, який був уважним, вихованим і з хорошим почуттям гумору. Цей дванадцятирічний хлопчик на ім’я Хуліо змінив все їх життя.

Сімейна пара пізніше прокоментувала, що їм дістався кращий хлопчисько на світлі, і вони навіть не хотіли б отримати нічого більшого, тому що ця прекрасна дитина швидко вкрала їх серце. Але хоча Хуліо був дуже радий новій сім’ї і поділився своїм життям з цією чудовою парою, щось в його душі не було повним, чогось не вистачало, тому він не відчував себе абсолютно щасливим.

Справа в тому, що у Хуліо залишалися в дитячому будинку ще два брата і сестри. Тому він попросив Маріель усиновити їх усіх, так як дуже за ними сумував. Він хотів, щоб у них теж був другий шанс, тому що вони заслужили його, крім того, він не бажав, щоб вони були розділені. Як розповідає подружня пара, вони не очікували такого прохання, і спочатку вона буквально паралізувала їх. Як зізнається Клаодіо, вони деякий час роздумували і були трохи налякані, тому що не були впевнені, що впораються з такою кількістю дітей.

Але, звичайно, пара не могла залишитися байдужою до цього прохання, і тому вони в підсумку прийняли це складне рішення усиновити всіх братів і сестер Хуліо. Це досі пір здається їм незвичайним кроком, але подружжя вже давно мріяли про велику родину.

На щастя, процес, в рамках якого Клаудіо Боккалон і Маріела Рзепскі всиновлювали братів, виявився набагато швидше, тепер їхня сім’я складається з трьох хлопчиків і двох симпатичних дівчат. Таким чином, бажання Хуліо бути поруч зі своїми братами і сестрами втілилося в реальність. Як стверджує Клаудіо і Маріела, тепер вони найщасливіша сім’я в світі і до того ж дуже згуртована.

Маріела і Клаудіо зізнаються, що ніколи не думали про усиновлення такої кількості дітей, але тепер, коли так склалися обставини, вони не шкодують ні про що, насолоджуються кожним моментом з дітьми. І вони дуже раді, що змогли цим дітям подарувати можливість рости в одній сім’ї і не виявитися відірваними один від одного. Як розповідає ця пара, ці п’ятеро хлопців тепер кожен день наповнюють їх будинок любов’ю і радістю, і вони не розлучаться з ними ніколи.

Далеко не всі люди за прикладом Маріели і Клаудіо беззастережно можуть віддати свою любов і готові надати можливість п’ятьом дітям жити повноцінним життям. Адже для цього потрібно багато терпіння, часу, фінансових ресурсів і іншого, щоб хлопці могли насолоджуватися якісним життям.

Таким чином, ця великодушна пара ощасливила цілих п’ять сиріт і подарувала їм нове життя, про яку мріють мільйони кинутих дітей по всьому світу. Розкажіть нам, що ви думаєте про усиновлення, а також про цю неймовірну історію. Змогли б ви виховувати п’ятьох дітей, які до того ж не являються вашими по крові? Чи варто, на вашу думку, звертатися до послуг усиновлення, якщо не вдається народити власну дитину? Ми будемо раді, якщо ви поділитеся своїми роздумами в коментарях.

380
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: