Сім’я взяла з притулку безруку і безногу дівчинку, але нові батьки навіть не підозрювали на скільки вона змінить їх життя

Ця пара взяла з притулку дівчинку, яка народилася без рук і ніг. Вони вважали, що поява в їхній родині такої дитини, неодмінно змінить їхнє життя.

Їх особлива дічинка повинна навчити їх цінувати кожну мить і знаходити радість навіть у дрібницях.

У 6-місячному віці дівчинка Марія була відправлена ​​в дитячий будинок в Сіланге (Філіппіни). Вона була прекрасна, як і будь-яка інша дитина, за винятком того, що вона з’явилася на світ без кінцівок.

Адріана і Джейсон Стіверти наткнулися на знімки цієї дівчинки під час перегляду фотографій списку дітей, які чекають усиновлення в жовтні 2014 року.

Як тільки вони побачили фотографії Марії, вони відразу ж полюбили цю маленьку дівчинку.

«Такої гарної посмішки я ще ніколи не бачила, Марія як би притягує до себе! Ми не планували всиновлювати дитину з особливими потребами, ми просто закохалися в неї з першого погляду», — каже Адріана. «Ми чомусь вирішили, що вона обов’язково повинна стати частиною нашої сім’ї».

Однак для пари у якої вже 11-річна і 13-річна дочки, а також усиновлений ​​хлопчик з Філіппін на ім’я Джошуа, потрібно було багато мужності і віри, щоб прийняти таке серйозне рішення, як усиновлення дитини з особливими потребами.

Адріана і Джейсон Стіверти полюбили Марію, коли побачили цю фотографію.

Їм треба було чекати цілий рік, перш ніж відправитися на Філіппіни і привезти дівчинку в її новий будинок.

Ми дуже хвилювалися, коли їхали до неї на першу зустріч. Можливо вона злякається і буде моторошно нервувати при зустрічі з незнайомими дітьми.

Однак, вона була так рада, посмішка не сходила з її обличчя, схоже вона була просто щаслива, це дуже дивно каже Адріана.

Весь персонал дитячого будинку тихенько схлипував, спостерігаючи цю зворушливу картину.

Сімейна пара привезла дівчинку в свою скромну обитель в Юті і все пішло гладко, хоча на це потрібно якийсь час, поки Марі звикала до нової обстановки.

Йшов час, Марія добре ладнала зі своїми братами і сестрами, особливо з Джошуа. Приймаючи цю дівчинку до себе Стівертсам дуже хотілося змінити її життя. Хто б міг подумати, але і Марія теж змінила життя своїм новим батькам.

Коли дівчинка провела в цій родині рік, її батьки опублікували відео в інтернет, в якому ділилися своїм досвідом з народом.

Своє відео вони назвали так: «ми прийняли дитину з особливими потребами, а вона змінила наше життя!»

Незважаючи на її інвалідність, «вона робить все те ж, що і інші наші діти, просто трохи інакше» сказала Адріана.

3-річна Марі відвідує дошкільний заклад, її регулярно возять на заняття з фізкультури і до логопеда. Дивно, але дівчинка відчуває особливу симпатію до музики 80-х!

Вона самостійно їсть, може грати з комп’ютером, планшетом, і любить розмальовки, використовуючи спеціальний мундштук. Вона навіть намагалася зі своїм батьком кататися на конях!

«Марія зробила кожного з нас краще. Вона навчила нас знаходити радість в дрібницях, не засмучуватись або розчаровуватися тим, чого у нас поки немає», — написала прийомна мама дівчинки.

«Найголовніше вона дала нам зрозуміти, що ми набагато сильніші і більш здібні, ніж нам здається».

Та Стівертсів заскочила справжня трагедія: Джошуа, їх усиновленому хлопчикові, лікарі поставили діагноз «гострий мієлоїдний лейкоз».

Так, сім’я вже відчувала себе абсолютно повними і щасливими з появої Марії, поки їх усиновленому синові не поставили страшний діагноз «гострий мієлоїдний лейкоз», з 65% шансом на виживання.

«На жаль, наш ідеальний світ був зруйнований, весь наш світ був перевернутий догори дном» з великим розчаруванням згадує Адріана.
Марія дуже любить приходити до Джошу в лікарню.

Незважаючи на всі труднощі і проблеми, сім’я Стівертсів намагається зберегти звичний ритм життя.

Глава сім’ї написав на своїй сторінці в Facebook: «Ми не знаємо, як надалі складеться наше життя і чи зможе Джошуш впорається з цією хворобою. Ми покладаємо великі надії і не падаємо духом!» …

381
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: