Те що фермер виявив на своєму полі не піддається жодному поясненню, мурахи по шкірі

Іноді звичайні речі виглядають настільки шокуючими, що ми не можемо повірити своїм очам.

Ця історія трапилася з японцем Дайсуке Шібамото. У нього були великі володіння, на яких він вирощував овочі. В один із днів він знову вийшов на своє поле і побачене його надихнуло зробити кілька знімків.

Отримані фотографії йому здалися як мінімум незвичними і він виклав їх в Twitter. Коли це побачили користувачі, від коментарів не було відбою.

Більшість не могли зрозуміти, що зображено на фото. Їм здавалося, що це яйця інопланетян, але як таке можливо? Знімки, звичайно, шокували користувачів. Вони не здогадувалися, що це всього лише звичайний овоч, який ми щодня бачимо на полицях в магазинах.

Адже це пекінська капуста. Вигляд у неї такий тому, що урожай капусти видався великим, тому її фермер вирішив просто залишити на полі. Зима була тепла, ось капуста і стала гнити на грядках і набула такого неприємного кольору.

Однак, не всіх користувачів задовольнила така відповідь. Деякі продовжували жартувати, що скоро з цих яєць вилупляться живі істоти.

1 260
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: