Яким чином можна закінчити війну з Росією: експерт назвав два основні завдання

Щоб перемогти Російську Федерацію, Україна має реалізувати два основних завдання. Насамперед необхідно перерізати сухопутний коридор, що живить херсонське та кримське угруповання і “добити” Кримський міст, що дозволить розгромити та змусити капітулювати ворожий гарнізон на півдні.

Далі стоятиме задача вийти на кордони 1991 року на Донбасі, зі збереженням динаміки військової допомоги від союзників зробити це реально вже наприкінці весни – початку літа. Про це в інтерв’ю шеф-редактору OBOZREVATEL Оресту Сохару в рамках проєкту “Орестократія” заявив військовий експерт Роман Світан.

На його думку, шлях до завершення війни та розгрому Росії слід почати з півдня України.

“Нам потрібно виконати два масштабних проєкти. Перший – перерізати сухопутний коридор, який живить херсонське та кримське угруповання, остаточно добити Кримський міст, перевести це угруповання в режим оперативного оточення. Потім далекобійними ракетами знищити гарнізон і прийняти капітуляцію принаймні його частини. Це можна зробити протягом двох місяців, за лютий та березень”, – вважає Світан.

Завершиться ж війна звільненням українського Донбасу. Щодо термінів, коли це можливо, Світан дуже оптимістичний.

“Наступні завдання – це вже Донбас, вихід на межі 1991 року в районі Донбасу. Все реально, якщо буде така ж динаміка постачання озброєнь, яку ми побачили на цьому “Рамштайні”. У такому разі під кінець весни й на початку літа вийдемо на межі 1991 року”, – наголосив він.

112
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: