Бабуся зайшла в кафе і присіла за столик. Те, що зробив офіціант, Вас дуже здивує

Ніколи не варто забувати про те, що всі ми люди і повинні допомагати один одному. Ми повинні бути вище своїх інстинктів і прийняти те, що ми люди — а не інстинктивно налаштовані тварини.

Історія про не постановочну шляхетність стала відома завдяки кондитерові Поліні Оліфірові, яка зайшла в кафе «Кофе Хауз» на центральній площі.

Дівчина присіла за столик і зробила замовлення. Поруч по сусідству сиділа бабуся, яка дістала з пакета бутерброд. І це побачив офіціант.

Поліна подумала, що бабусі зараз скажуть вийти, але те, що сталося далі, дівчину дуже вразило. Бармен налив чай ​​і виніс бабусі. Це так зворушило дівчину, що вона про це написала.

Бармена розшукали журналісти «Комсомольської правди» і взяли інтерв’ю. Він розповів, що бабуся — ветеран Великої Вітчизняної війни, але особисто її він не знає. Вона заходить кожен день в кафе, а він віддає їй свій чай. Для нього це не означає нічого особливого. Його так виховали батьки.

Всі вже знають, що вона приходить сюди зі своєю їжею. Іноді вона може запитати:

«Онучку, а можна мені чай?».

P.S. Як же славно жити в світі, в якому існують такі щирі і добрі люди.

594
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: