Жiнка віддaлa свoю їжy бездомнoмy, але колu вонa зрозyміла, хтo він, втратuла дар мовu

Зустріти на вулиці або в якому-небудь громадському місці свого кумира велика удача, але як виявилося, знаменитість може виглядати зовсім не так як на екрані і її запросто можна не впізнати.

Такий курйозний випадок якраз стався з француженкою Карін Гомбо, яка не впізнала голлівудську зірку світового значення!

Сім’я Гомбо приїхала в Нью-Йорк в якості туристів. Опинившись в районі Центрального вокзалу, вони зайшли в піцерію, щоб перекусити.

Всю піцу вони доїсти не змогли і зайві шматочки вирішили забрати з собою, щоб ними повечеряти. Ну а вийшовши із закладу, Карін звернула увагу на бездомного чоловіка, який щось шукав у смітнику.

Жінці стало шкода бездомного і вона вирішила поділитися з ним їжею. На суміші французької та англійської мов Карін пояснила чоловікові, що в пакеті піца і він може нею пообідати. Чоловік посміхнувся, взяв пакет і сказав: «Нехай Господь береже тебе Бог».

Всю цю сцену знімав на відео чоловік Карін, але раптом до нього підійшли люди і попросили цього не робити. Французи трохи зніяковіли і швидко пішли.

І як з’ясувалося пізніше, саме в цей час і в цьому місці режисер Орен Моверман знімав свою картину «З незапам’ятних часів», в якій і знімався 64-річний Річард Гір.

Актор грав не дуже щасливого ​​чоловіка, який в силу певних обставин, виявився без даху над головою.

В той день знімалася сцена на вокзалі, коли герой Гіра шукав собі їжу в сміттєвих контейнерах і в цей момент до нього підійшла Карін і вручила йому пакет з піцою.

Актор трохи здивувався, що жінка його не впізнала, але вирішив її не розчаровувати. Він взяв піцу і подякував небайдужій жінці.

Про те, що вона нагодувала піцою голлівудську зірку, Карін дізналася з газети New York Post, в якій і був опублікований знімок її незапланованої зустрічі з Річардом Гіром.

Коли жінка зрозуміла, хто був цей бездомний, то була шокована.

Зараз Карін згадує про той випадок з посмішкою і називає цю зустріч неймовірною!

497
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: