Мaлeнькy кuнулu замерзатu в пiдвалi. Але дuвітьcя, що зробuла кішкa Мaшa

Буває так, що в звичайному житті трапляються історії, в реальність яких важко повірити. Два роки тому в січні жителі одного з будинків стали свідками героїчного вчинку, який зробила бездомна кішка.

Історія виявилася майже детективної і облетіла не тільки місцеві, але й світові ЗМІ.

Кішку Машу добре знали жителі одного з будинків по проспекту Свободи. Пухнаста красуня була улюбленицею двору, її часто підгодовували, дбали про неї в міру можливості. Саме тому, почувши її відчайдушне нявкання посеред ночі, одна з мешканок під’їзду прожогом побігла вниз, щоб дізнатися, що трапилося. Думала, кішку хтось образив.

Спустившись в напівтемний підвал, жінка не одразу зрозуміла, що сталося. Виявилося, кішка сиділа біля немовляти, кинутого біля сміттєпроводу. Дитину залишили в картонній коробці, в якій жила Маша. Про те, що трапилося мешканці будинку одразу повідомили в поліцію, малюка забрали в лікарню і почали шукати матір підкидька. За висновком медиків, дитині було на той час не більше трьох місяців, і він пролежав у підвалі кілька годин.

Від переохолодження його врятувала турбота кішки Маші: вона зігріла його своїм теплом і покликала на допомогу людей. Цікаво, що кішка теж виявилася вагітною, мабуть, так у неї проявився материнський інстинкт.

Завдяки турботі кішки, дитина залишилася здоровою і неушкодженою. Поліцейські відразу ж стали розшукувати матір, яка кинула напризволяще свого сина. Поруч з дитиною були знайдені теплі речі, пляшечка з молоком, памперси і записка. На записці значилося жіноче ім’я Тетяна Демська. Ця жінка і стала першою підозрюваною. Коли поліції вдалося відшукати Тетяну, виявилося, що дітей у неї немає. Більш того, менше року тому вона втратила сина, він народився мертвим. Дізнавшись про чудесне спасіння малюка, жінка навіть подумала, що це могла бути її дитина, і наполягла на проведенні ДНК-експертизи.

Результати експертизи не підтвердили спорідненість підкидька і Тетяни Демської, але в ході слідства вдалося дізнатися ще про одну можливу матір дитини. У скоєнні злочину підозрювали жінку, яка перебувала на збереженні одночасно з Тетяною, вона вела себе дуже дивно, а після народження дитини перестала підтримувати контакти з приятельками по палаті, відключила телефон і переїхала з квартири, де проживала до цього.

У лікарні, куди привезли малюка, йому дали ім’я Іван Петрович Обнінський. Про нього писали місцеві видання і за кордоном. Понад сто заявок надійшло до опікунської ради, Ваню готові були усиновити, як тільки це стане можливо за законом. В результаті перевагу віддали родині з рідного міста, хоча, на думку слідчих, малюк міг бути народжений в сусідньому місті.

Благополучно склалася і доля чудової рятівниці малюка Маші. Її забрала одна з сімей, які проживають в будинку, де стався інцидент. Кішка незабаром народила кошенят, і всім малюкам теж дали притулок мешканці будинку.

841
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: