2-pічна дівчuнkа без pyk і ніг п0чyвалась вkрай сам0тньою, пoku їй не пoдаpyвалu особлuву ляльky

Хармоні-Роуз Айві Аллен (Harmonie-Rose Ivy Allen) було всього одинадцять місяців, коли їй був поставлений діагноз менінгіт B. Як наслідок, маленькій дівчинці з англійського міста Бат, Великобританія, були змушені ампутувати обидві руки і ноги, що зробило її інвалідом на все життя. Природно, дівчинка почувалась вкрай самотньою, але так було до тих пір, поки їй не подарували ляльку-ампутанта, у якій також як у Хармоні-Роуз не було рук і ніг. І тоді вона, нарешті, знайшла собі друга, такого схожого на неї саму.

Хармоні-Роуз було всього одинадцять місяців, коли їй був поставлений діагноз менінгіт B, внаслідок якого дівчинка втратила руки і ноги.

На щастя, дівчинка знайшла собі друга, з яким вона почувається найщасливішою дитиною у світі.

Цей друг — особлива лялька, яка так само як і Хармоні, має протези, і була спеціально модернізована для дівчинки відомою компанією Step Ahead Prosthetics.

Батьки дітей-інвалідів зі всього світу відправляють свої ляльки до цієї компанії і вони модернізують їх безкоштовно для потреб малечі.

Батьки упевнені, що лялька стане надовго найкращим другом Хармоні. Давайте і ми підтримаємо морально цю славну дівчинку!

561
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: